30.07.2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΟΜΟΤΙΜΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Από Γραμματεία Τμήματος

Αγαπητοί  φοιτητές,

Το  Σώμα Ομοτίμων Καθηγητών του Πανεπιστημίου Αθηνών (Σ.Ο.Κ..Π..Α.)  διοργανώνει τη σειρά 2020-2021 του Πανεπιστημίου των Πολιτών,υπό την αιγίδα του ΕΚΠΑ με θέμα : Η δια βίου προστασία της υγείας. Λεπτομέρειες αναφέρονται στο επισυναπτόμενο πρόγραμμα.
Το πρόγραμμα απευθύνεται σε φοιτητές των σχολών που αναφέρονται στο πρόγραμμα αλλά είναι ανοιχτό και σε μέλη του Σ.Ο.Κ.Π.Α. που επιθυμούν να συμμετάσχουν  εφόσον υπάρχει η δυνατότητα. Θα τηρηθεί αναλογία και σειρά προτεραιότητος.

Οσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν μπορούν να δηλώσουν μέχρι την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου 2020 στην Γραμματέα του Σ.Ο.Κ.Π.Α. Κα Γεωργία Δροσάτου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: gdrosatou[at]gmail[dot]com ή στο τηλέφωνο 6974006084 ή στο φαξ: 210-3689180.

Ευελπιστούμε στη συμμετοχή σας.