Προβολή Ανακοίνωσης
21.10.2019
Παραλαβή αριθμών μητρώου για τους ομογενείς φοιτητές ακαδ. έτους 2019-2020.
Από Γραμματεία ΤμήματοςΕνημερώνονται οι πρωτοετείς φοιτητές ακαδ. έτους 2019-2020 (κατηγορία : Ομογενείς) ότι ολοκληρώθηκε και μηχανογραφικά η διαδικασία εγγραφής τους. Είναι πλέον δυνατή η αίτηση έκδοσης κωδικών, καθώς και η παραλαβή πιστοποιητικών, κατά τις ημέρες και ώρες εξυπηρέτησης κοινού από την Γραμματεία του Τμήματος.