Προβολή Ανακοίνωσης
02.01.2014
Ημερίδα ΚΑΡΠΑ
Από Γραμματεία Τμήματος Οδοντιατρικής
Το Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2014 και στα πλαίσια του μαθήματος των Πρώτων Βοηθειών διοργανώνεται απο την Κλινική της ΣΓΠΧ πρακτικό σεμινάριο Καρδιοαναπνευστικής Αναζωογόνησης ενήλικα και παιδιού. Το σεμινάριο θα είναι δίωρης διάρκειας , οι εκπαιδευτές είναι πιστοποιημένοι απο την Ευρωπαική Εταιρεία ΚΑΡΠΑ και θα πραγματοποιηθεί το πρωινό του Σαββάτου στις εγκαταστάσεις της Σχολής μας.
Οι ενδιαφερόμενοι ( Φοιτητές , μέλη ΔΕΠ , Συνεργάτες, Διοικητικό και Τεχνικό προσωπικό) καλούνται να δηλώσουν εγκαίρως την συμμετοχή των είτε στην Γραμματεία της Σχολής (κ. Β. Φραγκάκη , 2107461119 ή vfragaki[at]dent.uoa[dot]gr ) , είτε στον συντονιστή της ημερίδας Επικ Καθηγητή Φώτη Τζέρμπο (ftzerbos[at]dent.uoa[dot]gr) μέχρι και την Πέμπτη 9/1/2014.