Προβολή Ανακοίνωσης
15.03.2023
Εκπαιδευτική λειτουργία της Σχολής την Πέμπτη 16.3.2023
Λόγω των προγραμματισμένων για αύριο Πέμπτη 16.3.2023 απεργιακών κινητοποιήσεων και στάσεων εργασίας στα μέσα μαζικής μεταφοράς και των δυσχερειών που προκαλούν στην προσέλευση στην Οδοντιατρική Σχολή, παρακαλούνται οι διδάσκοντες να μην προσμετρήσουν πιθανές απουσίες των φοιτητών στις αυριανές εκπαιδευτικές διαδικασίες.
Από το Γραφείο Προέδρου,
Εκ μέρους της Επιτροπής Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών