Προβολή Ανακοίνωσης
24.01.2020
Δηλώσεις συμμετοχής Μικροβιολογία-Ανοσολογία
Παρακαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να εξετασθούν στο μάθημα "Μικροβιολογία-Ανοσολογία" να προσέλθουν στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Μικροβιολογίας για να δηλώσουν τη συμμετοχή τους ή να μας ενημερώσουν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: artemisplatanioti[at]yahoo[dot]com.
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνο οι φοιτητές που έχουν δηλώσει το μάθημα στο my studies και έχουν ενημερώσει τη Γραμματεία του Εργαστηρίου Μικροβιολογίας.
Από τη Γραμματεία,
Τηλ. : 210-7462125