05.02.2020

Αιτήσεις συμμετοχής στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης σε Οδοντιατρεία Ακαδ. έτος 2019-20

Kαλούνται όσοι φοιτητές ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης σε Οδοντιατρεία, να καταθέσουν αιτήσεις μέχρι την Παρασκευή 28-02-2020.

Οι αιτήσεις υποβάλλονται έντυπα στη Γραμματεία υποστήριξης της Μονάδας Οστεοενσωματούμενων Εμφυτευμάτων (3ος όροφος νέου κτιρίου, γραφείο Γ5, τηλ: 210-7461133) ή ηλεκτρονικά (pfountouli@dent.uoa.gr ), υπόψιν κα. Π. Φουντούλη.

Η επιλογή των φοιτητών γίνεται με βάσει συγκεκριμένων κριτηρίων που έχουν εγκριθεί στη Γενική Συνέλευση του Τμήματος (λήψη αρχείου). Επομένως με την αίτηση θα πρέπει να προσκομίζετε τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Φοιτητών (λήψη αρχείου)

Αιτήσεις δεν μπορούν να υποβάλλουν όσοι από τους φοιτητές έχουν ήδη συμμετάσχει.

O Επιστημονικός Υπεύθυνος
Βασίλειος Πανής