03.06.2024

2o θεωρητικό τεστ και οδηγίες ολοκλήρωσης υποχρεώσεων του 4ου εξαμήνου στην ΟΧ 1

Αγαπητοί φοιτητές

Την Τρίτη 4 Ιουνίου στις 12.00-13.00 θα πραγματοποιηθεί το 2ο θεωρητικό τεστ του μαθήματος Οδοντική Χειρουργική Ι του 4ου εξαμήνου ως εξής:

Στην ΑΔΒΟ θα εξεταστούν οι φοιτητές από την αρχή του καταλόγου μέχρι και τον αριθμό μητρώου...202200042

και όλοι οι υπόλοιποι στο κεντρικό αμφιθέατρο.

Στο τεστ αυτό θα εξεταστείτε μόνο στις υπόλοιπες ενότητες της ύλης δηλαδή τις ενότητες 8-13.

Η 2η θεωρητική εξέταση (άτυπη εξεταστική) θα δοθεί την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου στον ίδιο χώρο και ώρα, εκτός αν υπάρξει διαφορετική ενημέρωση).

Για το εργαστήριο έχουμε αυτήν την εβδομάδα την τελευταία μας άσκηση και τη μεθεπόμενη εβδομάδα την τελική αξιολόγηση. Οσοι έχετε εκκρεμότητες ή θέλετε να βελτιώσετε το βαθμό σας ή να εξασκηθείτε περισσότερο θα μπορέσετε να το κάνετε Δευτέρα 17/6, Τρίτη 18/6, Τετάρτη 19/6 (13.00-16.00) .

Την Πέμπτη 20 Ιουνίου θα γίνει η επαναληπτική εργαστηριακή εξέταση (άτυπη εξεταστική για το εργαστήριο), 13.00-16.00 στο εργαστήριο "Σταύρος Νιάρχος".

Για να συμμετέχετε στην εξάσκηση αλλά και την επαναληπτική εργαστηριακή αξιολόγηση του Ιουνίου θα πρέπει να δηλώσετε τη συμμετοχή σας (γραφείο 8). Επίσης όσοι θα αξιολογηθούν στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου θα πρέπει αντίστοιχα να το δηλώσουν (και να δηλώσουν και σε ποια δραστηριότητα θα αξιολογηθούν).

Η θεωρητική ύλη και το εργαστήριο του 5ου εξαμήνου δεν αξιολογούνται σε αυτήν την εξεταστική. Παραπέμπονται για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου όπου θα τηρηθούν οι ίδιες ημερομηνίες για τις αξιολογήσεις όπως αναφέρονται παραπάνω.

Καλή συνέχεια

Η Υπεύθυνη του μαθήματος